Dziecko cieszące się po bramce

Drużyna z Osic triumfatorem Jesiennej Ligi Piłkarskiej 2021

Stalmet Osiczanka Osice wygrywa rozgrwki piłkarskie rocznika 2012 na gminnym boisku w Rusocinie.

WYNIKI (ROCZNIK 2012):

1 kolejka.

Stalment Osiczanka Osice - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 2:1
J.Łyszcz, D.Kuczyński - M.Mazalon

Escola Futbolu Pruszcz Gdański  – GTS Pruszcz Gdański 1:0
M.Rumianek

2 kolejka.

UKS Feyenoord Gdańsk - AP Grembocki 1:2
J.Wiłkiewicz - J.Lendzion, J.Rzucidło 

Stalmet Osiczanka Osice - GTS Pruszcz Gdański 5:3
J.Górski x 4, D.Kuczyński - M.Wojtas x 3  

3 kolejka.

AS Piłeczka Pruszcz Gdański - AP Grembocki 1:0
T.Kruszewski

Escola Futbolu Pruszcz Gdański – UKS Feyenoord Gdańsk 3:1
F.Paszkiewicz x 2, J.Chojnowski - E.Płaczkowski  

4 kolejka.

Stalmet Osiczanka Osice - AP Grembocki 4:1
J.Łyszcz x 2, D.Kuczyński, J.Górski - J.Lendzion

GTS Pruszcz Gdański - UKS Feyenoord Gdańsk 3:1
A.Masternak, M.Wojtas, J.Kotulak - J.Wiłkiewicz  

5 kolejka.

AS Piłeczka Pruszcz Gdański – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0:1
F.Paszkiewicz 

Stalmet Osiczanka Osice - UKS Feyenoord Gdańsk 7:1
J.Górski x 2, J.Łyszcz x 2, D.Kuczyński x 2, M.Lanica - K.Michta 

6 kolejka.

AP Grembocki – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1:1
B.Bartoszek - D.Bliszczyk 

GTS Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:1
B.Woliwoda 

7 kolejka.

Stalmet Osiczanka Osice – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3:0
J.Górski, M.Lanica, D.Kuczyński 

UKS Feyenoord Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:4
T.Szaryński x 2, M.Mazalon, M.Piszczatowski

8 kolejka.

AP Grembocki - GTS Pruszcz Gdański 0:1
M.Wojtas

Tabela końcowa JLP (po trzech turniejach):

 

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrana

Remis

Porażka

Bramki

1

Stalmet Osiczanka Osice 

15

31

9

4

2

39-19

2

AS Piłeczka Pruszcz Gd.

15

28

9

1

5

20-22

3

Escola Futbolu Pruszcz Gd.

15

27

8

3

4

24-16

4

AP Grembocki 

15

24

7

3

5

21-15

5

GTS Pruszcz Gdański 

15

14

4

2

9

17-24

6

UKS Feyenoord Gdańsk 

15

3

0

3

12

11-46

Król strzelców: Jan Górski (Stalmet Oiczanka Osice)

Najlepszy bramkarz: Marcel Rumianek (Escola Futbolu Pruszcz Gdański)

 

Klasyfikacja strzelców:

10 bramek - J.Górski (Stalmet Osiczanka Osice)

9 bramek - J.Łyszcz (Stalmet Osiczanka Osice), M.Mazalon (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), F.Paszkiewicz (Escola Futbolu Pruszcz Gdański)

8 bramek - M.Wojtas (GTS Pruszcz Gdański) 

6 bramek - J.Lendzon (AP Grembocki), D.Kuczyński (Stalmet Osiczanka Osice), M.Lanica (Stalmet Osiczanka Osice)

5 bramek - K.Rumianek (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), B.Bartoszek (AP Grembocki)

4 bramki - E.Płaczkowski (UKS Feyenoord Gdańsk), J.Chojnowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), A.Masternak (GTS Pruszcz Gdański)

3 bramki – J.Wichmann (Stalmet Osiczanka Osice), G.Chariton (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Rzucidło (AP Grembocki), J.Kotulak (GTS Pruszcz Gdański)

2 bramki – N.Małosiek (UKS Feyenoord Gdańsk), B.Grackiewicz (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), J.Lewandowski (AP Grembocki), M.Liszewski (Stalmet Osiczanka Osice), T.Jackowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), J.Narowski (GTS Pruszcz Gdański), J.Wiłkiewicz (UKS Feyenoord Gdańsk), T.Kruszewski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), K.Michta (UKS Feyenoord Gdańsk), D.Bliszczyk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), T.Szaryński (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)

1 bramka – S.Pietrucha (Stalmet Osiczanka Osice), F.Kosecki (AP Grembocki), T.Ćwikliński (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), P.Łangowski (AP Grembocki), T.Szmigiera (Stalmet Osiczanka Osice), B.Karmelita (AP Grembocki), O.Kamrowski (Stalmet Osiczanka Osice), J.Kosmal (AP Grembocki), M.Baranowski (AP Grembocki), E.Płaczkowski (UKS Feyenoord Gdańsk), B.Woliwoda (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Piszczatowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)

Turniejowe statystyki WLP:
 
Ilość zawodników/zawodniczek: 72
 
Ilość strzelonych bramek: 132 
 
Najlepszy atak: Stalmet Osiczanka Osice (39 goli)
 
Najlepsza obrona: AP Grembocki (15 straconych goli)
 
Średnia bramek na mecz: 2,93
 
Najwięcej bramek w jednym meczu: UKS Feyenoord Gdańsk - Stalmet Osiczanka Osice 4:4 (I turniej), Stalmet Osiczanka Osice - UKS Feyenoord Gdańsk 7:1 (III turniej)
 
Ciekawostka: w rozgrywkach JLP ani razu nie było wyniku 0:0 (w każdym meczu między drużynami padał przynajmniej jeden gol)