Wystartowała Wiosenna Liga Piłkarska

Na obiekcie w Rusocinie odbył się I turniej cyklicznych zmagań pomorskich piłkarzy . Do rywalizacji przystąpiły zespoły z rocznika 2010.
 
Wyniki: 
 
1 kolejka.
 
GKS Kowale - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 4:0
O.Figurski x 2, I.Bielenny, W.Bartczak
 
GTS Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 3:1
K.Żmuda-Trzebiatowski x 2, A.Rajczyk - G.Jórzak 
 
2 kolejka.
 
GTS Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 2:1
K.Żmuda-Trzebiatowski x 2 - T.Mielnik
 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Sparta Gdańsk 2:0
A.Wilk, K.Martyniuk
 
3 kolejka.
 
GKS Kowale - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1:0
M.Pulcyn 
 
AS Kolbudy - Sparta Gdańsk 1:1
W.Leik - O.Martys
 
4 kolejka. 
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3:2
M.Kuryłko x 2, M.Pietrzak - A.Wilk, W.Darda 
 
GTS Pruszcz Gdański - Sparta Gdańsk 1:3 
K.Zmuda-Trzebiatowski - J.Rosiński, K.Gliwiński,A.Kwiatkowski
 
5 kolejka. 
 
GTS Pruszcz Gdański - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0:1 
W.Darda
 
AS Kolbudy - GKS Kowale 0:3 
O.Figurski x 2, M.Pulcyn
 
6 kolejka.
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 1:1 
T.Mielnik - P. Formela 
 
Sparta Gdańsk - GKS Kowale 1:1 
J.Rosiński - O.Figurski 
 
7 kolejka. 
 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 1:0 
A.Wilk
 
GTS Pruszcz Gdański - GKS Kowale 3:1 
M.Wojtas x 2, H.Kwiatkowski - I. Bielenny 
 
8 kolejka. 
 
Sparta Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 3:0
R.Marczak, K.Gliwiński, J.Rosiński 
 
Tabela:
 

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrana

Remis

Porażka

Bramki

1

GKS Kowale

5

10

3

1

1

10-4

2

Escola Futbolu Pruszcz Gd.

5

9

3

0

2

6-4

3

GTS Pruszcz Gdański

5

9

3

0

2

9-7

4

Sparta Gdańsk

5

8

2

2

1

8-5

5

AS Piłeczka Pruszcz Gd.

5

4

1

1

3

5-12

6

AS Kolbudy

5

2

0

2

3

3-9

 
Klasyfikacja strzelców:
 
5 bramek - K.Żmuda-Trzebiatowski (GTS Pruszcz Gdański), O.Figurski (GKS Kowale)
3 bramki - A.Wilk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), J.Rosiński (Sparta Gdańsk)
2 bramki - I.Bielenny (GKS Kowale), T.Mielnik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Pulcyn (GKS Kowale), M.Kuryłko (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), W.Darda (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), K.Gliwiński (Sparta Gdańsk), M.Wojtas (GTS Pruszcz Gdański)
1 bramka - A.Rajczyk (GTS Pruszcz Gdański), W.Bartczak (GKS Kowale), G.Jórzak (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), K.Martyniuk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), W.Leik (AS Kolbudy), O.Martys (Sparta Gdańsk), M.Pietrzak (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), A.Kwiatkowski (Sparta Gdańsk), P.Formela (AS Kolbudy), H.Kwiatkowski (GTS Pruszcz Gdański), R.Marczak (Sparta Gdańsk)