Zespoły z rocznika 2015 stanęły do rywalizacji w I turnieju WLP. Piękne bramki były wizytówką niedzielnych zmagań w Rusocinie.
Wyniki (pierwszy turniej WLP):
1 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - AP Kowale 0:8
M.Rusinek x 4, W.Garczyński x 2, M.Prus, M.Ciepły
APK Jedynka Kartuzy - KS Orzeł Trąbki Wielkie 15:0
O.Sirocki x 8, A.Hinc x 4, P.Jeliński x 2, J.Dudkowski
2 kolejka.
UKS Kempes Gdańsk - Jaguar Gdańsk 3:1
L.Kempiński x 2, W.Kowalczyk - M.Makiej
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - KS Orzeł Trąbki Wielkie 2:1
Sz.Knap x 2 - L.Wentowska
3 kolejka.
AP Kowale – Jaguar Gdańsk 3:1
M.Rusinek x 2, M.Prus - A.Czaplewski
APK Jedynka Kartuzy - UKS Kempes Gdańsk 2:3
J.Dudkowski, O.Sirocki - W.Kowalczyk x 3
4.kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk 1:3
Sz.Knap - M.Makiej x 2, T.Kołakowski
KS Orzeł Trąbki Wielkie - UKS Kempes Gdańsk 0:9
W.Kowalczyk x 6, M.Zientarski x 2, L.Kempiński
5 kolejka.
AP Kowale - APK Jedynka Kartuzy 6:2
M.Rusinek x 6 - A.Rybakowski, O.Sirocki
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - UKS Kempes Gdańsk 1:7
H.Siwicki - W.Kowalczyk x 7
6 kolejka.
Jaguar Gdańsk - APK Jedynka Kartuzy 2:4
M.Makiej, A.Czaplewski - O.Sirocki x 4
KS Orzeł Trąbki Wielkie – AP Kowale 0:7
M.Rusinek x 2, A.Klinkosz x 2, M.Prus, D.Guzikowski, W.Garczyński
7 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - APK Jedynka Kartuzy 0:6
O.Sirocki x 5, A.Rybakowski
UKS Kempes Gdańsk - AP Kowale 1:4
L.Kempiński - M.Prus x 2, M.Rusinek, W.Garczyński
8 kolejka.
Jaguar Gdańsk - KS Orzeł Trąbki Wielkie 6:0
A.Czaplewski x 2, T.Kołakowski x 2, M.Makiej x 2
Tabela WLP 2023 (po pierwszym turnieju):
LP |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrana |
Remis |
Porażka |
Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
AP Kowale |
5 |
15 |
5 |
0 |
0 |
28-4 |
2 |
UKS Kempes Gdańsk |
5 |
12 |
4 |
0 |
1 |
23-7 |
3 |
APK Jedynka Kartuzy |
5 |
9 |
3 |
0 |
2 |
29-11 |
4 |
Jaguar Gdańsk |
5 |
6 |
2 |
0 |
3 |
13-11 |
5 |
AS Piłeczka Pruszcz Gd. |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
4-25 |
6 |
KS Orzeł Trąbki Wielkie |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
1-39 |
Klasyfikacja strzelców WLP 2023 (po pierwszym turnieju):
19 bramek - O.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
17 bramek - W.Kowalczyk (UKS Kempes Gdańsk)
15 bramek - M.Rusinek (AP Kowale)
6 bramek - M.Makiej (Jaguar Gdańsk)
5 bramek - M.Prus (AP Kowale)
4 bramki - W.Garczyński (AP Kowale), A.Hinc (APK Jedynka Kartuzy), L.Kempiński (UKS Kempes Gdańsk), A.Czaplewski (Jaguar Gdańsk)
3 bramki - Sz.Knap (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), T.Kołakowski (Jaguar Gdańsk)
2 bramki - A.Klinkosz (AP Kowale), P.Jeliński (APK Jedynka Kartuzy), J.Dutkowski (APK Jedynka Kartuzy), A.Rybakowski (APK Jedynka Kartuzy), M.Zientarski (UKS Kempes Gdańsk)
1 bramka - M.Ciepły (AP Kowale), D.Guzikowski (AP Kowale), L.Wentowska (KS Orzeł Trąbki Wielkie), H.Siwicki (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)