Już przy udziale publiczności na obiekcie w Rusocinie spotkały się zespoły w kolejnej odsłonie turniejów WLP.
WYNIKI (ROCZNIK 2011):
1 kolejka.
GKS Kowale - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 5:0
O.Figurski x 3, F.Kalinowski, K.Boguszewicz
APK Jedynka Kartuzy - Victoria Gdańsk 5:0
S.Wiczkowski x 2, G.Pastuszenko, D.Sirocki, N. Cieszyński
2 kolejka.
Conrad Gdańsk – AS Piłeczka Pruszcz Gdański 3:1
A.Bobrowski x 2, N.Kaniecki - M.Płaszczyk
GKS Kowale - APK Jedynka Kartuzy 0:1
N.Cieszyński
3 kolejka.
Conrad Gdańsk - Victoria Gdańsk 2:1
A.Bobrowski, R.Ryński - A.Osik
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - APK Jedynka Kartuzy 0:8
G.Pastuszenko x 3, K.Formela x 3, S.Wiczkowski, F.Krause
4 kolejka.
Conrad Gdańsk - APK Jedynka Kartuzy 3:4
A.Bobrowski x 2, N.Kaniecki - N.Cieszyński x 2, S.Wiczkowski, K.Formela
Victoria Gdańsk - GKS Kowale 0:5
O.Czaprański x 2, K.Łuszczyk, N.Modrzewski, F.Kalinowski
5 kolejka.
Conrad Gdańsk - GKS Kowale 0:5
O.Figurski, K.Boguszewicz, F.Kalinowski, Sz.Myszkowski, O.Czaprański
Tabela po III turnieju
LP
|
Drużyna
|
Mecze
|
Punkty
|
Wygrana
|
Remis
|
Porażka
|
Bramki
|
1
|
APK Jedynka Kartuzy
|
13
|
36
|
12
|
0
|
1
|
53-9
|
2
|
GKS Kowale
|
13
|
33
|
11
|
0
|
2
|
34-5
|
3
|
Conrad Gdańsk
|
13
|
15
|
5
|
0
|
8
|
21-25
|
4
|
AS Piłeczka Pruszcz Gd
|
13
|
9
|
3
|
0
|
10
|
14-50
|
5
|
Czarni Pruszcz Gd.
|
9
|
6
|
2
|
0
|
7
|
12-25
|
6
|
Victoria Gdańsk
|
9
|
6
|
2
|
0
|
7
|
11-31
|
* Drużyna Czarni Pruszcz Gdański nie wzięła udziału w turnieju
Klasyfikacja strzelców:
11 bramek - S.Ratke (APK Jedynka Kartuzy), G.Pastuszenko (APK Jedynka Kartuzy)
10 bramek - O.Figurski (GKS Kowale)
8 bramek - N.Cieszyński (APK Jedynka Kartuzy), A.Bobrowski (Conrad Gdańsk), O.Czaprański (GKS Kowale),
7 bramek - S.Wiczkowski (APK Jedynka Kartuzy)
6 bramek - P.Książek (Czarni Pruszcz Gdański), K.Boguszewicz (GKS Kowale)
5 bramek - D.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
4 bramki - K.Formela (APK Jedynka Kartuzy), N.Modrzewski (GKS Kowale)
3 bramki - Sz.Niekludow (Conrad Gdańsk), O.Czoska (APK Jedynka Kartuzy), P.Knap (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), F.Kalinowski (GKS Kowale), N.Kaniecki (Conrad Gdańsk), A.Osik (Victoria Gdańsk), M.Hoss (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
2 bramki - K.Abłażewicz (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), T.Szczerkowski (Conrad Gdańsk), A.Korytkowski (APK Jedynka Kartuzy), M.Płaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), R.Ryński (Conrad Gdańsk), K.Łuszczyk (GKS Kowale), P.Stepnowski (Victoria Gdańsk)
1 bramka - J.Frankowski (Czarni Pruszcz Gdański), J.Hinc (APK Jedynka Kartuzy), Sz.Bąk (Conrad Gdańsk), S.Szlachetka (APK Jedynka Kartuzy), D. Marczewski (Conrad Gdańsk), J.Prochownik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), O.Główczewski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), R.Kawala (Czarni Pruszcz Gdański), A.Skuza (Czarni Pruszcz Gdański), N.Niebylska (Victoria Gdańsk), K.Kordec (Victoria Gdańsk), A.Fasiczka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), F.Krause (APK Jedynka Kartuzy), Sz.Myszkowski (GKS Kowale), K.Kopij (Victoria Gdańsk), M.Mejka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
WYNIKI (ROCZNIK 2010):
1 kolejka.
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:0
W.Darda
GKS Kowale - Sparta Gdańsk 3:1
O.Figurski, A.Kożuchowski, M.Pulcyn - R.Marczak
2 kolejka.
GTS Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 3:0
H.Kwiatkowski x 2, K.Żmuda-Trzebiatowski
Escola Futbolu - Sparta Gdańsk 3:0
H.Głuszak, W.Darda, A.Wilk
3 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 2:1
T.Mielnik, A.Narożny - M.Nowak
GKS Kowale - GTS Pruszcz Gdański 3:0
M.Pulcyn, bramka samobójcza
4 kolejka.
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AS Kolbudy 5:0
W.Darda x 2, J.Kielak, H.Głuszak, W.Kożuchowski
Sparta Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 2:1
O.Martys, Sz.Tabaka - K.Żmuda-Trzebiatowski
5 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS Kowale 1:2
T.Mielnik - O.Figurski, R.Skrobisz
Escola Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański 3:0
W.Darda x 2, F.Jodłowski
6 kolejka.
AS Kolbudy - GKS Kowale 1:3
M.Wołyniec - I.Bielenny, M.Pulcyn, T.Patelczyk
Sparta Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:1
O.Martys - M.Pietrzak
7 kolejka.
Escola Futbolu Pruszcz Gdański – GKS Kowale 0:2
I.Bielenny, M.Pulcyn
GTS Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:3
K.Żmuda-Trzebiatowski - T.Mielnik, M.Kuryłko, M.Korzep
8 kolejka.
AS Kolbudy - Sparta Gdańsk 2:3
P.Formela, G.Jórzak - R.Marczak x 3
Tabela po III turnieju
LP
|
Drużyna
|
Mecze
|
Punkty
|
Wygrana
|
Remis
|
Porażka
|
Bramki
|
1
|
GKS Kowale.
|
15
|
34
|
11
|
1
|
3
|
29-10
|
2
|
Escola Futbolu Pruszcz Gd
|
15
|
34
|
11
|
1
|
3
|
27-8
|
3
|
Sparta Gdańsk
|
15
|
19
|
5
|
4
|
6
|
21-27
|
4
|
GTS Pruszcz Gdański
|
15
|
19
|
6
|
1
|
8
|
20-22
|
5
|
AS Piłeczka Pruszcz Gd.
|
15
|
18
|
4
|
6
|
5
|
18-23
|
6
|
AS Kolbudy
|
15
|
3
|
0
|
3
|
12
|
9-32
|
Klasyfikacja strzelców:
11 bramek - K.Żmuda-Trzebiatowski (GTS Pruszcz Gdański)
10 bramek - M.Pulcyn (GKS Kowale)
9 bramek - O.Figurski (GKS Kowale)
8 bramek - W.Darda (Escola Futbolu Pruszcz Gdański)
7 bramek - H.Kwiatkowski (GTS Pruszcz Gdański)
6 bramek - M.Kuryłko (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
5 bramek - R.Marczak (Sparta Gdańsk), T.Mielnik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
4 bramki - H.Głuszak (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), A.Wilk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), I.Bielenny (GKS Kowale)
3 bramki - J.Rosiński (Sparta Gdańsk), K.Martyniuk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), N.Wyłupek (Sparta Gdańsk), O.Martys (Sparta Gdańsk), G.Jórzak (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
2 bramki - K.Gliwiński (Sparta Gdańsk), M.Wojtas (GTS Pruszcz Gdański), A.Kwiatkowski (Sparta Gdańsk), A.Kożuchowski (GKS Kowale), J.Kielak (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), W.Kożuchowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), F.Jodłowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), M.Pietrzak (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), P.Formela (AS Kolbudy)
1 bramka - A.Rajczyk (GTS Pruszcz Gdański), W.Bartczak (GKS Kowale), W.Leik (AS Kolbudy), F.Herberg (Sparta Gdańsk), P.Grześlak (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), D.Grabowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), M.Miąsik (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), I.Grabowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Łuskanowski (Sparta Gdańsk), O.Kułaga (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), A.Narożny (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Nowak (AS Kolbudy), Sz.Tabaka (Sparta Gdańsk), R.Skrobisz (GKS Kowale), M.Wołyniec (AS Kolbudy), T.Patelczyk (GKS Kowale), M.Kuryłko (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Korzep (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)