Rozgrywki Jesiennej Ligi Piłkarskiej 2021 wkroczyły w decydującą fazę. Dzięki rozstrzygnięciom podczas II turnieju emocje w finałowym rozdaniu gwarantowane.
WYNIKI (ROCZNIK 2012):
1 kolejka.
UKS Feyenoord Gdańsk – Stalment Osiczanka Osice 0:4
T.Szmigiera, J.Łyszcz, M.Lanica, J.Górski
Escola Futbolu Pruszcz Gdański – AP Grembocki 1:0
J.Chojnowski
2 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański – GTS Pruszcz Gdański 2:1
B.Grackiewicz, M.Mazalon - J.Kotulak
UKS Feyenoord Gdańsk – AP Grembocki 0:5
M.Rzucidło x 2, B.Karmelita, J.Lendzion, B.Bartoszek
3 kolejka.
Stalmet Osiczanka Osice - GTS Pruszcz Gdański 2:1
J.Łyszcz, O.Kamrowski - A.Masternak
Escola Futbolu Pruszcz Gdański – AS Piłeczka Pruszcz Gdańki 3:1
K.Rumianek, F.Paszkiewicz, J.Chojnowski - B.Grackiewicz
4 kolejka.
UKS Feyenoord Gdańk – GTS Pruszcz Gdański 1:1
E.Płaczkowski - J.Narowski
AP Grembocki – AS Piłeczka Pruszcz Gdańki 3:1
J.Lewandowski, J.Kosmal, M.Baranowski - M.Mazalon
5 kolejka.
Stalmet Osiczanka Osice – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1:2
M.Liszewski - T.Jackowski, K.Rumianek
UKS Feyenoord Gdańsk - AS PIłeczka Pruszcz Gdański 0:2
G.Chariton x 2
6 kolejka.
GTS Pruszcz Gdański – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3:2
M.Wojtas x 2, A. Masternak - F.Paszkiewicz, O.Curzytek
AP Grembocki – Stalmet Osiczanka Osice 1:1
J.Lendzion - J.Górski
7 kolejka.
UKS Feyenord Gdańsk – Escola Futbolu Pruszcz Gdański 2:2
E.Płaczkowski, K.Michta - J.Chojnowski, F.Paszkiewicz
AS Piłeczka Pruszcz Gdański – Stalmet Osiczanka Osice 1:1
M.Mazalon - M.Lanica
8 kolejka.
GTS Pruszcz Gdański – AP Grembocki 0:1
B.Bartoszek
LP |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrana |
Remis |
Porażka |
Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
AP Grembocki |
10 |
20 |
6 |
2 |
2 |
17-7 |
2 |
AS Piłeczka Pruszcz Gd. |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
13-9 |
3 |
Escola Futbolu Pruszcz Gd. |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
18-11 |
4 |
Stalmet Osiczanka Osice |
10 |
16 |
4 |
4 |
2 |
18-13 |
5 |
GTS Pruszcz Gdański |
10 |
8 |
2 |
2 |
6 |
10-16 |
6 |
UKS Feyenoord Gdańsk |
10 |
3 |
0 |
3 |
7 |
7-27 |
Klasyfikacja strzelców:
7 bramek - M.Mazalon (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
6 bramek - F.Paszkiewicz (Escola Futbolu Pruszcz Gdański)
5 bramek - M.Lanica (Stalmet Osiczanka Osice)
4 bramki - J.Łyszcz (Stalmet Osiczanka Osice), J.Lendzon (AP Grembocki), B.Bartoszek (AP Grembocki), K.Rumianek (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), E.Płaczkowski (UKS Feyenoord Gdańsk)
3 bramki – J.Wichmann (Stalmet Osiczanka Osice), J.Chojnowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), A.Masternak (GTS Pruszcz Gdański), G.Chariton (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Wojtas (GTS Pruszcz Gdański)
2 bramki – N.Małosiek (UKS Feyenoord Gdańsk), J.Górski (Stalmet Osiczanka Osice), B.Grackiewicz (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), M.Rzucidło (AP Grembocki), J.Lewandowski (AP Grembocki), M.Liszewski (Stalmet Osiczanka Osice), T.Jackowski (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), J.Narowski (GTS Pruszcz Gdański), J.Kotulak (GTS Pruszcz Gdański)
1 bramka – S.Pietrucha (Stalmet Osiczanka Osice), F.Kosecki (AP Grembocki), T.Ćwikliński (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), T.Kruszewski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), D.Bliszczyk (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), P.Łangowski (AP Grembocki), T.Szmigiera (Stalmet Osiczanka Osice), B.Karmelita (AP Grembocki), O.Kamrowski (Stalmet Osiczanka Osice), J.Kosmal (AP Grembocki), M.Baranowski (AP Grembocki), K.Michta (UKS Feyenoord Gdańsk),