W rozgrywkach Wiosennej Ligi Piłkarskiej dzień po starszym roczniku, na boisko w Rusocinie wybiegli ich młodsi koledzy.
Wyniki:
1 kolejka.
Conrad Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 6:0
Sz.Niekludow x 2, A.Bobrowski, R.Ryński, Sz.Bąk, T.Szczerkowski
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański 2:1
K.Boguszewicz x 2 - J.Frankowski
2 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS Kowale 0:3
O.Czaprański, K.Łuszczyk, O.Figurski
APK Jedynka Kartuzy - Conrad Gdańsk 2:1
S.Ratke, G.Pastuszenko - A.Bobrowski
3 kolejka.
GKS Kowale - APK Jedynka Kartuzy 0:1
D.Sirocki
Czarni Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:3
K.Abłażewicz, M.Płaszczyk, P.Knap
4 kolejka.
APK Jedynka Kartuzy - Czarni Pruszcz Gdański 6:0
D.Sirocki x 2, G.Pastuszenko x 2, S.Ratke, J.Hinc
Conrad Gdańsk - GKS Kowale 0:1
N.Modrzewski
5 kolejka.
Czarni Pruszcz Gdański - Conrad Gdańsk 1:2
P.Książek - D.Marczewski, N.Kaniecki
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - APK Jedynka Kartuzy 1:9
M.Hoss - S.Ratke x 4, G.Pastuszenko x 3, D.Sirocki, S.Szlachetka
Tabela:
Aktualna tabela po I turnieju
LP |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrana |
Remis |
Porażka |
Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
APK Jedynka Kartuzy |
4 |
12 |
4 |
0 |
0 |
18-2 |
2 |
GKS Kowale |
4 |
9 |
3 |
0 |
1 |
6-2 |
3 |
Conrad Gdańsk |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
9-4 |
4 |
AS Piłeczka Pruszcz Gd |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
4-18 |
5 |
Czarni Pruszcz Gd. |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
2-13 |
6 |
Victoria Gdańsk |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
* drużyna Victoria Gdańsk nie wzięła udziału w turnieju (choroby zawodników)
Klasyfikacja strzelców:
6 bramek - S.Ratke (APK Jedynka Kartuzy), G.Pastuszenko (APK Jedynka Kartuzy)
4 bramki - D.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
2 bramki - A.Bobrowski (Conrad Gdańsk), K.Boguszewicz (GKS Kowale), Sz.Niekludow (Conrad Gdańsk)
1 bramka - R.Ryński (Conrad Gdańsk), O.Czaprański (GKS Kowale), K.Abłażewicz (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), J.Frankowski (Czarni Pruszcz Gdański), J.Hinc (APK Jedynka Kartuzy), Sz.Bąk (Conrad Gdańsk), K.Łuszczyk (GKS Kowale), M.Płaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), P.Książek (Czarni Pruszcz Gdański), S.Szlachetka (APK Jedynka Kartuzy), T.Szczerkowski (Conrad Gdańsk), O.Figurski (GKS Kowale), P.Knap (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), D.Marczewski (Conrad Gdańsk), N.Modrzewski (GKS Kowale), M.Hoss (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), N.Kaniecki (Conrad Gdańsk)