Piłkarskie zmagania w roczniku 2011 

W rozgrywkach Wiosennej Ligi Piłkarskiej dzień po starszym roczniku, na boisko w Rusocinie wybiegli ich młodsi koledzy.
 
Wyniki:
 
1 kolejka.
 
Conrad Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 6:0
Sz.Niekludow x 2, A.Bobrowski, R.Ryński, Sz.Bąk, T.Szczerkowski
 
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański 2:1
K.Boguszewicz x 2 - J.Frankowski
 
2 kolejka. 
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - GKS Kowale 0:3 
O.Czaprański, K.Łuszczyk, O.Figurski
 
APK Jedynka Kartuzy - Conrad Gdańsk 2:1 
S.Ratke, G.Pastuszenko - A.Bobrowski
 
3 kolejka.
 
GKS Kowale - APK Jedynka Kartuzy 0:1 
D.Sirocki
 
Czarni Pruszcz Gdański - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:3 
K.Abłażewicz, M.Płaszczyk, P.Knap
 
4 kolejka. 
 
APK Jedynka Kartuzy - Czarni Pruszcz Gdański 6:0
D.Sirocki x 2, G.Pastuszenko x 2, S.Ratke, J.Hinc
 
Conrad Gdańsk - GKS Kowale 0:1
N.Modrzewski 
 
5 kolejka.
 
Czarni Pruszcz Gdański - Conrad Gdańsk 1:2 
P.Książek - D.Marczewski, N.Kaniecki
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - APK Jedynka Kartuzy 1:9
M.Hoss - S.Ratke x 4, G.Pastuszenko x 3, D.Sirocki, S.Szlachetka 
 
Tabela: 
 

Aktualna tabela po I turnieju

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrana

Remis

Porażka

Bramki

1

APK Jedynka Kartuzy

4

12

4

0

0

18-2

2

GKS Kowale

4

9

3

0

1

6-2

3

Conrad Gdańsk

4

6

2

0

2

9-4

4

AS Piłeczka Pruszcz Gd

4

3

1

0

3

4-18

5

Czarni Pruszcz Gd.

4

0

0

0

4

2-13

6

Victoria Gdańsk

0

0

0

0

0

0-0

 
* drużyna Victoria Gdańsk nie wzięła udziału w turnieju (choroby zawodników)
 
 
Klasyfikacja strzelców: 
 
6 bramek - S.Ratke (APK Jedynka Kartuzy), G.Pastuszenko (APK Jedynka Kartuzy)
4 bramki - D.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
2 bramki - A.Bobrowski (Conrad Gdańsk), K.Boguszewicz (GKS Kowale), Sz.Niekludow (Conrad Gdańsk) 
1 bramka - R.Ryński (Conrad Gdańsk), O.Czaprański (GKS Kowale), K.Abłażewicz (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), J.Frankowski (Czarni Pruszcz Gdański), J.Hinc (APK Jedynka Kartuzy), Sz.Bąk (Conrad Gdańsk), K.Łuszczyk (GKS Kowale), M.Płaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), P.Książek (Czarni Pruszcz Gdański), S.Szlachetka (APK Jedynka Kartuzy), T.Szczerkowski (Conrad Gdańsk), O.Figurski (GKS Kowale), P.Knap (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), D.Marczewski (Conrad Gdańsk), N.Modrzewski (GKS Kowale), M.Hoss (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), N.Kaniecki (Conrad Gdańsk)