tata z córką na przeszkodzie

Jump and Run ponownie w Juszkowie

Po roku przerwy wracamy do Centrum Rekreacji przy ulicy Sportowej na imprezę biegową, która z wielkim entuzjazmem została przyjęta wśród aktywnych mieszkańców gminy Pruszcz Gdański.
 
„Mega impreza!!!! Fajnie spędzony czas! Czekamy na więcej!”, „Tak to mogę spędzać każdą sobotę. Perfekcyjna organizacja!”, „Dziękujemy za świetną zabawę i prosimy o więcej” to tylko niektóre komentarze z nadesłanych na nasz profil Facebook po inauguracji zeszłorocznego wydarzenia.
 
Jump and Run to impreza biegowa z dmuchanymi przeszkodami, która gwarantuje przeżyjecie niesamowitych emocji, poznania smaku adrenaliny i rywalizacji, a przy okazji świetna zabawa dla najmłodszych, dorosłych i całych rodzin.
 
W drugiej edycji na śmiałków czekają 2 km wyjątkowej trasy, 12 niesamowitych przeszkód (pojawią się nowe przeszkody, inne niż w pierwszej edycji). Po profesjonalnej rozgrzewce z firmą Good Luck Club rywalizacja biegowa odbywać się będzie w trzech kategoriach: CLASSIC, JUNIOR i FAMILY. Kategoria Junior zostanie również podzielona na dwie grupy wiekowe: 6-9 lat oraz 10-14 lat. Klasyfikacja końcowa przewidziana jest tylko w grupie Classic. W tej kategorii zostanie wyłonionych trzech uczestników z najlepszymi czasami biegu (osobno w kategorii kobiet i mężczyzn). Na zwycięzców będą czekały pamiątkowe statuetki oraz wyśmienite nagrody od OSiR oraz naszych partnerów. 
 
W biegach Junior natomiast uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich wyników w systemie monitorującym (każdy otrzyma na starcie chip).
Wszyscy biegacze Jump and Run otrzymają pamiątkowe medale oraz piękne, okazjonalne worki z wydarzenia. Ponadto mogą liczyć na ciepły posiłek w postaci pysznej zupy polowej. (na starcie będzie również Food Truck). 
 
Kolejne święto biegowe w naszej gminie, które z pewnością będzie wspaniałą okazją aby aktywnie, a przede wszystkim w rodzinnej atmosferze spędzić niedzielne przedpołudnie. 
 
Serdecznie zapraszamy ! 
2 października. Centrum Rekreacji w Juszkowie, ul. Sportowa 8 A 
 
BIEG CLASSIC 
Start godzina 11:00
Wiek: od 15 lat
Bieg z klasyfikacją 
 
Zapisy Classic *
 
BIEG JUNIOR
Start godzina 12:00
Wiek: 6-9 lat 
Bieg bez klasyfikacji
 
Zapisy Junior 6-9 lat *
 
Start godzina 12:15
Wiek: 10-14 lat 
Bieg bez klasyfikacji
 
Zapisy Junior 10-14 lat *
 
BIEG FAMILY
Start godzina 13:00
Wiek: dorosły + dziecko (4-14 lat)
Bieg bez klasyfikacji 
 
Zapisy Family *
 
* przy zakupie biletu dodawana jest opłata serwisowa (ilość miejsc ograniczona, zapisy możliwe tylko do 29 września)
 
Patronat honorowy wydarzenia: Wójt Gminy Pruszcz Gdański – Magdalena Kołodziejczak 
Patronat medialny: Radio Gdańsk
 
Sponsorzy i partnerzy: 
 
Gmina Pruszcz Gdański 
GTS Pruszcz Gdański 
Pomorskie Zrzeszenie LZS
Nutrishop Pruszcz Gdański 
Good Luck Club Pruszcz Gd. Kasprowicza
Mobil Clean
Auto Serwis Jerry
 
Pierwsza edycja Jump and Run 2021: relacja TV
 
Informacje: 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 693 032 992 lub 693 032 902