AS Piłeczka Pruszcz Gdański, która od początku zmagań w Rusocinie była faworytem rozgrywek JLP 2022 wygrywa zdecydowanie cały cykl turniejów.
Wyniki (trzeci turniej JLP):
1 kolejka.
APK Jedynka Kartuzy - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:5
A.Grzegorzewski - R.Prykaszczyk x 3, K.Kozik, br.samobójcza
UKS Kempes Gdańsk - AP Kowale 1:3
W.Kowalczyk - B.Wilczewski, K.Kiedrowicz, M.Dłubacz
2 kolejka.
UKS Feyenoord Gdańsk - KS Orzeł Trąbki Wielkie 2:4
N.Bojek, br.samobójcza - F.Gorczyński x 2, K.Mania, F.Witek,
APK Jedynka Kartuzy - AP Kowale 2:2
A.Grzegorzewski, O.Sirocki - W.Niedzileski x 2
3 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - KS Orzeł Trąbki Wielkie 5:3
P.Grabowski x 3, A.Rogowski, R.Prykaszczyk - K.Mania x 2, F.Gorczyński
UKS Kempes Gdańsk - UKS Feyenoord Gdańsk 1:7
W.Kowalczyk - N.Babuta x 3, P.Kowalski x 2, N.Bojek x 2
4.kolejka.
APK Jedynka Kartuzy - KS Orzeł Trąbki Wielkie 3:1
S.Langa, A.Grzegorzewski, J.Kitowski - K.Mania
AP Kowale - UKS Feyenoord Gdańsk 4:0
M.Rusinek x 2, K.Kiedrowicz, W.Niedzielski
5 kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - UKS Kempes Gdańsk - 11:0
R.Prykaszczyk x 3, M.Talarowski x 2, A.Rogowski x 2, F.Mejka x 2, K.Kozik x 2
APK Jedynka Kartuzy - UKS Feyenoord Gdańsk 9:1
O.Sirocki x 5, Sz.Brzeziński x 3, S.Langa - N.Bojek
6 kolejka.
KS Orzeł Trąbki Wielkie - UKS Kempes Gdańsk 4:1
K.Mania x 2, F.Witek, F.Gorczyński - Sz.Cygert
AP Kowale - AS Piłeczka Pruszcz Gdańki 2:4
K.Kiedorowicz, D.Chudzik - P.Grabowski x 2, F.Mejka x 2
7 kolejka.
APK Jedynka Kartuzy – UKS Kempes Gdańsk 9:2
J.Kitowski x 3, O.Sirocki x 2, O.Grot x 2, B.Neubauer, Sz.Brzeziński - M.Powch, Sz.Cygert
UKS Feyenoord Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:11
A.Pasek x 4, P.Grabowski x 3, R.Prykaszczyk x 2, K.Kozik, F.Mejka
8 kolejka.
KS Orzeł Trąbki Wielkie - AP Kowale 2:3
K.Mania, F.Gorczyński - K.Kiedrowicz x 3
Tabela JLP 2022 (po trzecim turnieju):
LP |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrana |
Remis |
Porażka |
Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
AS Piłeczka Pruszcz Gd. |
15 |
45 |
15 |
0 |
0 |
99-11 |
2 |
AP Kowale |
15 |
34 |
11 |
1 |
3 |
59-16 |
3 |
APK Jedynka Kartuzy |
15 |
28 |
9 |
1 |
5 |
66-36 |
4 |
KS Orzeł Trąbki Wielkie |
15 |
10 |
3 |
1 |
11 |
31-62 |
5 |
UKS Kempes Gdańsk |
15 |
7 |
2 |
1 |
12 |
23-84 |
6 |
UKS Feyenoord Gdańsk |
15 |
6 |
2 |
0 |
13 |
25-88 |
Król strzelców: F.Mejka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański) - 25 bramek
Najlepszy bramkarz: Piotr Prus (AP Kowale)
Klasyfikacja strzelców JLP 2022 (po trzecim turnieju):
25 bramek - F.Mejka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
22 bramek - P.Grabowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
21 bramek - O.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
20 bramek - K.Kiedrowicz (AP Kowale)
18 bramek - R.Prykaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
14 bramek - M.Rusinek (AP Kowale)
12 bramek - W.Kowalczyk (UKS Kempes Gdańsk), A.Grzegorzewski (APK Jedynka Kartuzy), K.Mania (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
10 bramek - L.Kostuch (APK Jedynka Kartuzy), F.Gorczyński (KS Orzeł Trąbki Wielkie), K.Kozik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
9 bramek - T.Gorczycki (APK Jedynka Kartuzy), B.Wilczewski (AP Kowale), A.Pasek (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), N.Bojek (UKS Feyenoord Gdańsk)
8 bramek - Sz.Cygert (UKS Kempes Gdańsk), N.Babuta (UKS Feyenoord Gdańsk), J.Kitowski (APK Jedynka Kartuzy)
7 bramek - M.Kaska (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), W.Niedzielski (AP Kowale)
6 bramek - D.Chudzik (AP Kowale), P.Kowalski (UKS Feyenoord Gdańsk), M.Talarowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
5 bramek - Sz.Brzeziński (APK Jedynka Kartuzy)
4 bramki - S.Langa (APK Jedynka Kartuzy), A.Rogowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
3 bramki - T.Pettka (KS Orzeł Trąbki Wielkie), M.Powch (UKS Kempes Gdańsk), M.Dłubacz (AP Kowale), F.Witek (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
2 bramki - P.Jeliński-Papina (APK Jedynka Kartuzy), B.Neubauer (APK Jedynka Kartuzy), O.Grot (APK Jedynka Kartuzy)
1 bramka - A.Pawlak (UKS Feyenoord Gdańsk), N.Gogoliński (KS Orzeł Trąbki Wielkie), T.Jeda (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
Turniejowe statystyki JLP:
Ciekawostka: Ilość strzelonych bramek w obecnej edycji JLP jest najwyższą w historii rozgrywek turniejowych w Rusocinie.
Ilość zawodników/zawodniczek: 72
Ilość strzelonych bramek: 303
Najlepszy atak: AS Piłeczka Pruszcz Gdański (99 goli)
Najlepsza obrona: AS Piłeczka Pruszcz Gdański (11 straconych goli)
Średnia bramek na mecz: 3,36
Najwięcej bramek w jednym meczu: APK Jedynka Kartuzy - UKS Feyenoord Gdańsk 12:2 (II turniej)
Najmniej bramek w jednym meczu: AP Kowale - UKS Kempes Gdańsk 2:1 (II turniej)
Wyniki remisowe: KS Orzeł Trąbki Wielkie – UKS Kempes Gdańsk 2:2 (I turniej), APK Jedynka Kartuzy - AP Kowale 2:2 (III turniej)