Instruktorka na zajęciach online

Fitness online

Dzięki współpracy z klubem fitness Good Luck Club Pruszcz Gdański Domeyki mieszkańcy gminy Pruszcz Gdański i nie tylko mogą wziąć udział w zajęciach ruchowych nie wychodząc z domu.
 
Od 28 grudnia odbywają się bezpłatne zajęcia ruchowe w trybie zdalnym. Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach jest dołączenie na Feceboku ośrodka do grupy OSIR - ZAJĘCIA FITNESS ONLINE. Nastepnie na 5 minut przed zajęciami wybieramy odpowiedni, udostępniony na grupie link. Po zaakceptowaniu Twojego wejścia przez administartora zaczynamy ćwiczenia. Na zajęciach można wybrać, czy chcemy być widoczni, czy wolimy ukryć się za kamerą. Obowiązkowo musimy jednak wyciszyć mikrofon, żeby pozostali uczestnicy mogli wyraźnie słyszeć prowadzącego.
 
Program zajęć: 
 
poniedziałek - godzina 19:00
 
Zgrabna sylwetka - zajęcia wzmacniające, dostępne dla każdego. Opierają się głównie na pracy z ciężarem własnego ciała lub małym sprzętem fitness. Zajęcia prowadzi Natalia Jędrychowska
 
środa - godzina 19:00 
 
Zdrowy kręgosłup - zajęcia prozdrowotne, mające na celu poprawę świadomości ciała, wzmocnienie mięśni odpowiadających za prawidłową i bezpieczną pracę kręgosłupa, takich jak mięśnie grzbietu, brzucha czy pośladków. Zajęcia prowadzi Justyna Bolek
 
Zajęcia online będą odbywały się do 27 stycznia.