Drużyna AS Piłeczka

AS Piłeczka Pruszcz Gdański na czele stawki

Piękne akcje i bardzo dużo bramek, tak w skrócie można podsumować II turniej Jesiennej Ligi Piłkarskiej w Rusocinie. 
 
Wyniki (drugi turniej JLP):
1 kolejka.
 
KS Orzeł Trąbki Wielkie - AP Kowale 1:8
F.Gorczyński - B.Wilczewski x 3, W.Niedzielski x 2, M.Rusinek x 2, D.Chudzik
 
UKS Kempes Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:6
M.Kaska x 2, P.Grabowski x 2, F.Mejka, R.Prykaszczyk
 
2 kolejka.
 
APK Jedynka Kartuzy - UKS Feyenoord Gdańsk -  12:2
L.Kostuch x 3, A.Grzegorzewski x 2, P.Jeliński-Papina x 2, T.Gorczycki x 2, O.Sirocki, J.Kitowski, - P.Kowalski, N.Bojek
 
KS Orzeł Trąbki Wielkie - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:9
T.Pettka - P.Grabowski x 2, K.Kozik x 2, A.Pasek x 2, M.Talarowski x 2, R.Prykaszczyk
 
3 kolejka.
 
AP Kowale – UKS Feyenoord Gdańsk 6:0
K.Kiedrowicz x 2, B.Wilczewski x 2, M.Rusinek x 2
 
UKS Kempes Gdańsk - APK Jedynka Kartuzy 3:5
W.Kowalczyk x 2, Sz.Cygert - T.Gorczycki x 2, O.Sirocki x 2, J.Kitowski
 
4.kolejka.
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdański  - APK Jedynka Kartuzy 5:3
F.Mejka x 2, R.Prykaszczyk, M.Kaska, P.Grabowski - O.Sirocki, A.Grzegorzewski, T.Gorczycki 
 
KS Orzeł Trąbki Wielkie - UKS Feyenoord Gdańsk 6:4
F.Gorczyński x 3, T.Pettka x 2, K.Mania - N.Babuta x 2, P.Kowalski, N.Bojek
 
5 kolejka.
 
AP Kowale - UKS Kempes Gdańsk - 2:1
K.Kiedrowicz, M.Rusinek - Sz.Cygert 
 
KS Orzeł Trąbki Wielkie - APK Jedynka Kartuzy 1:5
K.Mania - O.Sirocki x 3, A.Grzegorzewski, S.Langa
 
6 kolejka.
 
UKS Feyenoord Gdańsk - UKS Kempes Gdańsk  2:6
N.Babuta, P.Kowalski - W.Kowalczyk x 3, Sz.Cygert x 2, M.Powch
 
AS Piłeczka Pruszcz Gdańki – AP Kowale 5:1
P.Grabowski x 2, F.Mejka x 2, K.Kozik - M.Dłubacz
 
7 kolejka.
 
KS Orzeł Trąbki Wielkie – UKS Kempes Gdańsk 4:1
F.Gorczyński x 2, K.Mania, F.Witek - W.Kowalczyk
 
APK Jedynka Kartuzy - AP Kowale 1:4
L.Kostuch - M.Rusinek x 2, W.Niedzielski, K.Kiedrowicz 
 
8 kolejka.
 
UKS Feyenoord Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:10
F.Mejka x 5, R.Prykaszczyk, M.Kaska, P.Grabowski, M.Talarowski, A.Rogowski
 
 
Tabela JLP 2022 (po drugim turnieju):
 
 

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrana

Remis

Porażka

Bramki

1

AS Piłeczka Pruszcz Gd. 

10

30

10

0

0

67-9

2

AP Kowale 

10

24

8

0

2

45-15

3

APK Jedynka Kartuzy

10

18

6

0

4

42-25

4

KS Orzeł Trąbki Wielkie 

10

7

2

1

7

17-48

5

UKS Kempes Gdańsk

10

7

2

1

7

18-54

6

UKS Feyenoord Gdańsk

10

3

1

0

9

15-59

 
Klasyfikacja strzelców JLP 2022 (po pierwszym turnieju):
 
20 bramek - F.Mejka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
 
14 bramek - K.Kiedrowicz (AP Kowale), P.Grabowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański) 
 
13 bramek - O.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy) 
 
12 bramek - M.Rusinek (AP Kowale)
 
10 bramek - W.Kowalczyk (UKS Kempes Gdańsk), L.Kostuch (APK Jedynka Kartuzy) 
 
9 bramek - T.Gorczycki (APK Jedynka Kartuzy), A.Grzegorzewski (APK Jedynka Kartuzy), R.Prykaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
 
8 bramek - B.Wilczewski (AP Kowale)
 
7 bramek - M.Kaska (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
 
6 bramek - Sz.Cygert (UKS Kempes Gdańsk), K.Kozik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
 
5 bramek - D.Chudzik (AP Kowale), A.Pasek (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), N.Bojek (UKS Feyenoord Gdańsk), N.Babuta (UKS Feyenoord Gdańsk), F.Gorczyński (KS Orzeł Trąbki Wielkie), K.Mania (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
 
4 bramki - J.Kitowski (APK Jedynka Kartuzy), P.Kowalski (UKS Feyenoord Gdańsk), W.Niedzielski (AP Kowale), M.Talarowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
 
3 bramki - T.Pettka (KS Orzeł Trąbki Wielkie)  
 
2 bramki - P.Jeliński-Papina (APK Jedynka Kartuzy), S.Langa (APK Jedynka Kartuzy), M.Powch (UKS Kempes Gdańsk), M.Dłubacz (AP Kowale) 
 
1 bramka - A.Pawlak (UKS Feyenoord Gdańsk), N.Gogoliński (KS Orzeł Trąbki Wielkie), T.Jeda (KS Orzeł Trąbki Wielkie), B.Neubauer (APK Jedynka Kartuzy), Sz.Brzeziński (APK Jedynka Kartuzy), F.Witek (KS Orzeł Trąbki Wielkie), A.Rogowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)